Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia wraz z Dziennikiem Łódzkim zorganizowali Plebiscyt -  Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016. Celem plebiscytu było zaprezentowanie oraz uhonorowanie najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarek, położnych, a także najlepszej placówki medycznej. Głosowanie, które odbywało się za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook i za pośrednictwem płatnych SMS-ów, trwało od 25 listopada do 23 grudnia 2016r. do godziny 21.59.

HIP 5

HIP 11

W czasie trwania plebiscytu, kandydatów prezentowano na łamach gazety i w Internecie. Z naszej placówki zostały zgłoszone dwie kandydatury.

Byli to:
• lek. med. Lechosław Dorożała – kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w kategorii „Lekarza Roku”
oraz
• mgr Bożena Pawłowska – położna koordynująca Przychodni POZ nr 1 w kategorii „ Położnej Roku”.

W tegorocznym plebiscycie nie udało się zdobyć miejsc na podium, niemniej jednak pacjenci docenili nasz personel, czego dowodem jest uznanie w postaci piątego miejsca w rankingu położnej Bożeny Pawłowskiej i 11 miejsca doktora Leszka Dorożały.

Laureaci akcji, dla nas - Zwycięzcy, mogą być dumni z uznania, a przede wszystkim z zaufania, jakimi obdarzyli ich pacjenci. Wskazanie tych najlepszych - zdaniem pacjentów - to forma podziękowania za trud i starania, jakie czynią w swojej codziennej pracy. To również cenne wyróżnienie dla nich, jako pracowników ochrony zdrowia. Pacjenci swoimi głosami wskazali tych, którzy oprócz fachowości i doświadczenia mają w sobie to coś, po prostu serce. Docenili najlepszych, za ich wiedzę, empatię i codzienną walkę o zdrowie pacjenta.

Jako pracownicy Pabianickiego Centrum Medycznego jesteśmy dumni, że wykonywana przez nas praca, a także poświęcenie i pasja zostały zauważone. Tym samym doda nam to dalszej motywacji i energii do działania.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pacjentom oraz Pracownikom za oddane w plebiscycie głosy, a naszym Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Tutaj przeczytasz o zwycięzcach Plebiscytu Hipokrates Ziemi Łodzkiej 2016.